Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 30
--
Forum | Sevgi
Nifreti bacarirsan???
@[email protected](25.Mar.2009 08:17)
Salam.hamimiz nevaxtsa sevib,sevilirik.ama qismet ele getirirki ayilmali olanlarda olur.müeyyen sebebler üzünden.çox vaxt ezab cekense qizlar olur.men sevdiyime nifret ede bilmedim,çalişdim ama alinmadi.özme nifret etdim,onusa daha çox sevdim.unudada bilmirem.onu xatirlayacaq herseyi mehv etdim,1tek üreyim qalib.oda ona aiddi.mehv ede bilmerem üreyi.qem.neyse.bes sizce seven şexs sevdiyine nifret ede biler?onu ve onlu xatireleri unuda biler?twk fikir bildirenlere.çox sagolun.ama hecvaxt qelb qirmiyin.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Sessiz_melodi (16.May 14:39)
Bu xususi istedad deyil ,ozunden asili olmayan xususiyyetdi her halda. Nifret etmirem.bu da bir qisas novudu:)
Mira (27.Apr 17:01)
He nifret edemeyi bacariram kin de tuturam.
maga (26.Apr 21:45)
Mende sevmisem sevgi meni sevmir nedense sevdiyime nece nifret ede bileremki onu helede seviremse.
_BakkuSh_ (26.Apr 10:59)
NIfretim AZ olsada ama KiNLiYem ((
zara (26.Apr 10:13)
Her kes heyatinda bir defe bele olsa ona nifretle yaxinlaşan bir insanla üz-üze gelmiş, ya da bu veziyyetin tam tersi olaraq birine qarşi nifret duyğulari beslemişdir, ancaq nifret duyğusu başda özümüz olmaq üzre etrafimizdaki insanlara böyük zererler vere biler .
Ferid_92 (13.Jan 10:05)
Oglanlar turkce yazanda danisanda lap etim tokuluyor :/...Hmm bu arada ele qosnularimiz arasinda pozgunun en Boyuyu TURKIYEDI .cici.
FERZELIYEV_ZAUR (13.Jan 02:09)
Bazen bir ilişkiye noktayi koymak çok zordur. Ama cümlelerin öyle yarim kalacağina en iyisi bitirmektir.
Ferid_92 (09.Dec.2019 23:20)
Bosanmis qadinlarin 90% nifret edirem yaniq olurlar imkanalri olsa acib qoyub cokde gezerler gedende qayirsin gelende
(1/8)>>

Wap.Big.Az © 2020
Ip: 34.204.168.209