Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 68
--
Forum | Elm ve Texnoloqiyalar
tehsilimizin veziyyeti
DARGA(22.May.2009 21:09)
Indiki halda tehsilimizden kim razidir.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
SenOriTa (02.Oct 16:23)
Meqsedsiz, yöndemsiz ve geleceye ümidsiz bir sistem formalaşdirilib. Bele telimle, tehsille haraya kimi gedeceyik, çox derin sualdir..
Mars (18.Sep 23:51)
Peehh ne danişirsan qarşinda geleceyin dahisi var ey :D
Ferid_92 (18.Sep 23:47)
Mars, 4 ilde bir defe olsun patok gormemisem.Esitmisem ele sey amma heyatim boyu gormemisem bizde olmuyub ne yalan deyim.Basini yorma bele seyle bu olkede her sey basdan soutdudu sende yola versin getsin oxyub alim olasi doulsen aa )))
Mars (18.Sep 23:44)
Ferid_92, sahesi odur axi deqiq bilirem... sizde yaxşiymiş bizde de ele müellimler var ama genel olaraq pert elemek üçün heç bir fürseti qaçirmirlar :D ama yalan olmasin bizim de patok emelli başli ses küylüdür 2 ci dünya savaşi qelet edir :D çox müellim bizim mühaziremizden sonra dediklerine göre 1 gün özlerine gele bilmirler :d
Ferid_92 (18.Sep 23:32)
Mars, movzunu bilmirse demek o sahesi deyilDe.Biznesi bitiren muellim var idi bizde ET VE ET mehsullarin derd deyirdi axrda gordu alinmir erze yazib cixdi.He birde bizim vaxta uni turklere emekdasliq edirdi ordan muellimler gelirdi 1-2 heftelik o qeder serbest idilerki adam sersin bitmeyin istemirdi.Muellim sinifde cofe icirdi ferdi tanisliq edirdi seviyye yoxlayirdi stolun ustunde otururdu hetta
Mars (18.Sep 23:29)
Ferid_92, bax deyirem ki bu insan verdiyi serbest iş mövzusunu bilmir özü o söhbetden bura nece keçid eledin ? Deyirem ki imtahanda teleb böyük olur ama o telebi men ona etsem özü bilmeyecek söhbet bundan gedir)) bir iki defe sual verdim baxdim izah ede bilmir, ya da suali alqilaya bilmir pert olmasin deye yalandan memnunammiş kimi oturdum yerime)) söhbe
Ferid_92 (18.Sep 23:21)
Mars, yazzigin neynesin bes dese kim isteyir getsin hami durub gedecek, o ki qaldi yazdirmaga ona lazim deyile sizin yazmaginiz size lazimdi deyir oxumurlar cehennem hec olmasa yazssinlar goz yaddaslari olsun ne vaxtsa ))
Mars (18.Sep 23:18)
Ferid_92, müellim nece menden dersde oturmaği teleb edir, üstelik mühazire yazmaği, mühazire defteri olmasa serbest iş balini aşaği yazmaqla tehdit edirse , men de müellimden teleb ede bilerem :) hem mene ne bilmediyi bir şeyi gedib çetin olsun diye qurtdalanib vereceyine vermesin) sonra da rola girmesin)
(1/7)>>

Wap.Big.Az © 2018
Ip: 54.90.185.120