Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 54
--
Forum | Etiraflar
Etiraf et
__HaYaT_Bu_iShTe__(26.Jun.2009 20:40)
Her kesin ureyinde gizli saxladigi nese var ki ureyini bosaltmaq ve rahatlanmaq isteyer.Her bir kicik etiraf ucun ayrica movzu acmayaq.Buyurun yazin neyi etiraf ederdiz?
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (12:57)
Yene cixib tv basliyacagalr bizde beledi ermenistanda ele onlarda eledi bizde bele.Usag usag temalar bele seyler usagamr bir birine deyire hokumet bascilari yox biz olmusuq klon bunlarda olub teskilatci
Sessiz_melodi (12:01)
Torpaq olsaydim ,coxdan bagrim catlamisdi(
Ferid_92 (12.Jul 16:30)
Ferid_92 (11.Jul 01:31) Etiraf et Nedense ureyimde damirki aprel doyusleri kimi yene de muharibe olacaq .goz. bu seferde susuzlugu hell edecekler...Yazmisdim burda ki atekse pozulacaq muharibe olacaq yenede mene inanmidilar..ozunuz bilersiz.Bugun gunortada hucum edibler
Ferid_92 (11.Jul 01:31)
Nedense ureyimde damirki aprel doyusleri kimi yene de muharibe olacaq .goz. bu seferde susuzlugu hell edecekler
Human (10.Jul 01:19)
Heyatimin dönüm nöqtesindeyem. Sebebsiz yere sixiliram her şeyden. Bu günleri tek atlatmağa çalişiram çünki, daha güclü olmaq üçün. Yorğunam ve bu yorğunluğun üstesinden gelmeliyem. Bu gemi ya batacaq, ya da sahile çatacaq.
Ferid_92 (09.Jul 17:34)
.ox. Ardi vodeosunda cekdim iti cixardiq ite su verdik kolgeye apardiq eledik buna yemey getirdik verdik it handan hana ozune geldi..Adam lap sevinir onu en azindan diri gorende
Ferid_92 (07.Jul 20:20)
Eger bele bir xestelik varsa men hokumetin yerinde olsaydim xesteleri, narkomanlari, issiz insanlari , hebsxanada yatanlari ve diger kateglriyadan olanlari hamsini bir yere yigib bir yerdede mehv eledtdirerdim
Ferid_92 (06.Jul 23:44)
Bugun deyesen texeis gunudu indi teze esgerlikden gelen qaqalar ne basib bagliyielar ele bil herbi hissede zabitder cumo olub bular veziyyete baxan.haha..Sexsen men esgerlikde qabda yumusam ,kartoskada soymusam oda ona gore idi ya siraya gecikirdim gece yoxlanisinda, ya yemeye getmirdim bolukle , yada gedirdim daga meseye tapmirdilar meni taoandada basirdilar pastamoykaya )))
(1/120)>>

Wap.Big.Az © 2020
Ip: 3.85.214.125