Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 27
--
Forum | Edebiyyat ve Incesenet
Seirler ve Qezeller
SimPaTi4nI(07.Aug.2010 11:43)
oz serilerinizi ve qezellerinizi veya xosunuz gelen serileri ve qezellerinizi yazin zehmet olmasa
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Salina (30.Sep 01:45)
Men cahan mulkunde mutleq,dogru halet gormedim! Her ne girdum eyri gordum,ozge babet girmedim!Asinalar ixtilatinda sedaqet girmedim! Beyetu-iqraru imanu deyanet gormetim! Bivefadan lacerem,tehsili xalet girmedim! Xaqaninin muxemmesi
Chess (20.Mar.2018 01:21)
Qatillikden yatan Osman men iceriden cixana kimi 2 defe hebse girib cixdi indi evlenir yazda usagi olacaq ama men helede icerideyem. ( Siyasi dusuncesine gore Nazim Hikmeti 10 il hepaxanadq yatdiriblar. Cixandan sonra veteninden surgun edibler Moskvada yasayib. Seirleri o qeder agirdirki ne yasadiqlarini hiss etdirir adama oxuduqca. Cumleye bax . \" bogazi kesilen usagin qani kimi axdi zaman!.\
Chess (20.Mar.2018 01:11)
Sozlere fikir ver heyatinda bundan menali, derin ve agir ne soz esitmis ola bilersen ki ? Deyir ki, \" men iceri girenden sonra Gunesin etrafinda 10 defe firlandi dunya. Gunesden sorussaniz bu onun ucun mikroskopik bir vaxtdir ama menim heyatimin 10 ilidir!. Bir qelemim var idi yaza yaza 10 gune bitirdim qelemi. Ondan sorussaniz butun heyati demekdir menim ucun sadece bir nece cumle((
Pluie_Mp3_Cafee (24.Aug.2017 08:38)
Ne qeder zirveye qalxib ucalsan, Sen qalxan zirveye enen deyilem.
SenOriTa (06.Jul.2017 14:50)
En xoş olan ele bildiyimiz şeirleri görende ezberden demek olur..
Zadeganlar (12.May.2017 23:27)
Ilk_Defe, qezellerinde emosiyanalliq , qezeli deme performansin zadd yaxwi idi. . ama Ferid yer get da burda. qezel oxuma mene.d.
Zadeganlar (12.May.2017 23:08)
Ilk_Defe, Ferid get oze bawqa senet tap. bu sende alinmir
Pluie_Mp3_Cafee (12.May.2017 18:09)
Daha sen terefe baxmaz gozlerim.. Ikimiz qalsaq da bu gen dunyada Get..daha adimi xatirlama hec.. Tamam sen başqasan..tamam men yadam.. Bir vaxt heyatimin menasi idin.. Indi dunya qeder uzaq ..yad adam.birdene.
(1/49)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 3.228.21.186