Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 31
--
Forum | Etiraflar
Daniwdir Hissleri...
GrEsHniK(14.May.2011 01:32)
Salam aleykum...ne hiss edirsen indi? Hisslerin daniwa bilseydi indi ne deye bilerdi?...twk...
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Chess (02:07)
Vaxt edib Nitşenin Zerduşt bele deyirdi kitabini yene oxumaq isteyirem ama vaxt edende yorgunlugu hiss edirem alinmir
Ferid_92 (03.Jun 21:20)
Human, men de birce onu deqiq bilirem ki AZERBAYCAN kimi qe.hbe ogra ş cin dir olke yoxdu
Human (03.Jun 19:24)
Ferid_92, siz terefde ne necedir bilmirem ama heqiqeten var olduğunu bilirem)
Ferid_92 (03.Jun 17:24)
Human, koronaya ayrilan xestxanin biri duz yanimizdadi 50-100 m arasi var bu deqiqe adam elinden yanirlar ki kimi tapib ora uzatsinlar.Indide korona testine baslayiblar burda
Human (03.Jun 14:58)
Salina, Doğru deyirsen. Heqiqeten var. Bir ara inanirdim, sonra inanmamiş kimi oldum, ama sonra tezeden inandim. Corona Tutanlara göre)
Ferid_92 (03.Jun 14:19)
Salina, korona deyilen bir sey yoxdu.Tutalmki var deyirsen ok raziyam bunu niye mexfi saxliyrlar bunlar DTX iscisidi bunlar onemli isimlerdi bunlar yer alti dunyanin adamidi hansi aparci nesilin numayendesidiki adi gizelidir yasayis yeri gizledilir.Olenlerde hamsi 70-80-90 yas arasidir.Yoxdu karona zad bizim isdede xadime qadinlar apardilarki joronadilar ne oldu olarin bilinmedi
Salina (03.Jun 12:56)
Is yoldasimin qaynanasi yas meclisinde korona tutub ve gelib evde4 neferi de yoluxdurub. 2 korpe usaq, usaqlarin anasini ve atasini.5i mualicede, is yoldasim ozu de karantinde. Ve bir ailevi tanisimizin qardasinin nece vaxtdi istiliyi vardi.Analiz neqativ cixmisdi.1 hefte sonra yene verdiler korona imis ve evdekileri de yoluxdurub bu muddetde.ox.indiyedek esitmirdim inanmirdim cox.inanin!!! Var!
Chess (03.Jun 02:26)
Yavaş,yavaş oyrenirsen heyatin çetin üzünü:)
(1/66)>>

Wap.Big.Az © 2020
Ip: 34.204.193.85