Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 65
--
Forum | Sevgi
yenede sevgiden
OnuR(15.Jun.2011 19:30)
Her zaman en asani idi qururumuzun arxasina gizlenmek.Belke de en asani idi bir-birimizi tanimamag.Ama chetin olan bilirsen nedir?bir- birimizi gormezden gelmeyimiz.Qelbimiz incinse de ozumuzu guclu biri kimi gostermek.Ozumuz olmagdan her zaman qorxurduq.Qorxurduq dogrulari gormekden,dogrularla uzleshmekden.Niye qorxurduq guzguye baxmaqdan? Qorxurduq oz simamiz yerine qelbimizdekini gorerik.Men her defe guzguye baxanda seni gorurem.Her sesde seni eshidirem,her gulduyumde sen yadima dushursen.Her goz yashimda senden ayriligimin qem,kederi gizlenir.Ehh.Yene de sevgiden yazdim.Menasiz heyat draminda bir mena tapmaga chalishdim.Ama nafile,yene gorduyum saxta gulushler,saxta insanlar ve ayrilig sehneleri oldu.Olan oldu,kechen kechdi.Ama men kechmishdir deyib keche bilmirem...muellif: A.y.l
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Chess (21.Apr 22:48)
Deri pencek altina menim koyneyim.Dize qeder cekme qaralmis derim.Cox deyismisen men gormeyeli ama saxta gulusun yerindedir.Cin malidir senin ureyin.Tez qirilir her yerden tapilir.Hardan geldin cixdin Light cekirdim indi qirmizi agir-agir.La la laaa.Sen dedin men dedim.Men dedim sen dedin.Sen dedin men dedim men dedim sen dedin neynirsen dedim.Sonra cixdin getdin qapi ustume qishqirdi.
Ferid_92 (31.Mar 23:15)
Bele bir twit oxumusdum indi sevgide urekden cox zamok acilir.d.
Zadeganlar (23.Jan.2016 17:26)
Qulu qulu
Zadeganlar (09.Jan.2015 00:17)
cox uzundu metn ona gorede 2011den cemi 15 fikir yazilib
__HaYaT_Bu_iShTe__ (14.Aug.2014 18:33)
Ancaq mehebbet hemişe yenidir. Heyatin boyu mehebbetle neçe defe rastlaçacağinin ehemiyyeti yoxdur bir, iki ve ya üç. Her defe biz mechulluq ve sirle qarşilaşiriq. Mehebbet bizi göylere qaldira biler, cehenneme ata biler, lakin heç vaxt evvelki yerimizde qoymaz.
__HaYaT_Bu_iShTe__ (22.Apr.2014 15:11)
Bezen ele birini seversen ki, getdiyinde ağlayarsan; mahnilara, filmlere, ona-buna, her şeye ağlayarsan. Ağlin başina gelende de boşa xerclediyin zamana ağlayarsan..
(1/1)

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 34.231.247.139