Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 70
--
Forum | Sevgi
Isteyirem.
__priSONer__(08.Jul.2011 21:53)
Bawqa biri terefinden toxunulmamaq, daniwilmamaq, baxilmamaq. Birinin Olmaq isdiyirem. Seherler oyandigimda *sabahin xeyir canim*mesajlari gormek isteyirem telefonumda. Gunicinde darixdgim biri olsun isteyirem.Cox darixsam dozebilmeyib gedib qucaqmaq isteyirem. Dayanmamaq isteyirem. Caliwarken duwunmek isteyirem sonra onu. Aglimdaoldugu ucun gulumsemek isteyirem. Gulumsediym ucun daha cox caliwmaq. Birinisevmek isteyirem; hec kimi sevmediym kimibiri sevsin isteyirem meni hec sevilmediymkimi. Biri o qeder cox sevsin ki meni sehvlermi de sevsin isteyrem. O qeder cox sevsinkisehv etmekden qorxmaq istiyirem. Qisqansnistiyrem biri meni. Soruwsun *hardasan*deye. *Bilirsen ne oldu?* ile bawlayanheyecanli cumlelermin sonuna qeder dozsunistiyrem biri mene. Gedek dediyimde hara? deyen birini yox, hardasan mende gelim deyenbirini isteyirem. Elini berk tutacagim menburaxsam bele buraxmayacaq birini isteyrem.Qeribedir ilk defedir birine aid olmaq istiyirem.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (03.Nov 23:44)
Yeni il gelsin \" Evde Tek\" e baxim
Melek@ (08.Sep 13:19)
men sadece XOSBEXTLIK isdeyirem
Yuxu (18.Jan 01:20)
istemirem, mumkun deyil..
PLuiE_Mp3_CaFeE (21.Sep.2017 01:01)
Huzurlu ├Âmur isteyirem.urek.
Alizeya (28.Aug.2017 00:47)
Onun ucun deli olub delixanaya dusmek isteyirem sadece isteyirem )
aqressiv (30.Mar.2016 04:34)
gozel istekdi. bu isteyin qarwiligli olmasimi isteyirem.. insan ehtiyat edir bir cox weyde heleki yaralanmisansa... awkindan gebersen bile icindeki korku seni hep bir adim geriye iter
nilay (28.Mar.2016 16:48)
cox gozel hisslerdi yazilanlar. ama onu bir defe yawadim cetin yene yawiyam. adi gelende gozlerim gulurdu,sesin ewidende her wey unudulurdu, gorende heycanan donurdum. o gunlerime qayitmaq istiyirem
Mehri (24.Aug.2015 00:11)
kuce Avarasi deyilem men..sadece o kecer deye gozleyirem...((
(1/6)>>

Wap.Big.Az © 2018
Ip: 54.90.185.120