Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 32
--
Forum | Etiraflar
Xowbextlik hemiwe varmi?!
__PoJiLoY_PaReN__(14.Oct.2011 18:59)
Insan heyatda bezen fikirlewir xeyallara gedir bezen sixilir iwleri duz getirmiyende caresiz olur tek tenha olur derdini kimese demeye cekinir urey elemir heyatdan sinmiw kimi kiminse ona komek eleyeceyine inanmir...bezen insanlar ne sevdiyinnen ne yaxinlarinnan ona qarwi sevgi dogmaliq gormur hecvaxt...insan fikirlewirki men heyatda nece addim atmaliyamki xowbextlik daim menle olsun arzuladigim weyler yerine yetsin. .insan heyatda xowbext olmaqcun sevdiyinin yaninda olmasicun ireli cixmaqcun ne elemelidi? Neler insanlara xowbextlik verer o wirin xowbextlikler ne olmalidi. .buyurun
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
_MaSal_ (04.Sep 15:21)
Otpuskaya svaya lubof.dil.
Delistannn (15.Aug 13:21)
Yoox yoxdu mende 20 saniyeden cox cekmir
Chess (03.Oct.2018 23:51)
Bilmirem. Hal-hazirda Inter de qol vurdu ama keyfime Stockfish menfi xal verir. 1 hefte kecseydi tezbazar bir az rahat olardi canim
ImZaSiZ (12.Sep.2018 18:41)
Yaninda /qorxma/deyecek biri oldugu muddetce butun cetinlikleri awacaq qeder ozunu guclu hiss edirsen. cetinlikleri qarwilayacaq guc ele /xowbextlik/di
Zadeganlar (11.Sep.2018 23:20)
xowbextlik fikrimce ehval ruhiyenin yuksek olmasi demekdi. insanda euh yuksekliyi olannan sonra problemler de gozunde boyumur
ImZaSiZ (19.Aug.2018 23:21)
Limit tamamdir arxadaw))
ARAMIZDA_QALSIN (19.Aug.2018 12:16)
vaxtin Xosh Vaxt kechirse demeki o addan istide ede bilersen :) XoshbextSen
Zadeganlar (02.May.2017 00:11)
.indi hardadi gelmir hec. daliyca daniwmaqliq kimi cixmasin .ureyinde pis fikirlewen gedib catdira biler cekinen yerim yoxdu neise movzularin arxivini oxudum heqiqeten pis oldum. ama belkede haqsizam .belke de yaw oz sozunu diyir.darixiram herden .yazmaq ucun yox .oxumaq ucun darixiram
(1/13)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 3.228.21.186