Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 27
--
Forum | Edebiyyat ve Incesenet
Siz ve weir!
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Tristan (30.Sep.2018 12:10)
Yuxu gozlerimden cekildi axwam,ewitdim pervane dediki ey wam. Men awiqem yansam eger revadir,senin yanmaginda ne mena vardir? Wam ona soyledi ey havadarim,elimden getmiwdir sevimli yarim. Senin bir qanadin od tutub ancaq,men bawdan ayaga yaniram bir bax!
Tristan (28.Sep.2018 09:39)
Birgun qaranliq gece seni darixdirsa gozumun iwigini vererem sene,kor olaram xatireler olar el agacim.eger istesen! Birgun sakit heyatindan bezib musiqi dinlemek istesen telesme,ureyimde mehebbetin yaniqli negmesi var,bulbul dinlese aglar,sene vererem ureyimin negmesini,eger istesen!
Ferid_92 (13.Aug.2018 19:02)
Qezeluve s0xalar ))
ARAMIZDA_QALSIN (13.Aug.2018 14:23)
Reisde heç baxmadan qarasina, ağina. Saldi meni o günden polisin öz bağina. he he he indi yer Belleyirem, burdan keçen her polis ..sataşir aci dille : eee Qaqaa Yellemek istemedin? di BELLE QADASI BELLE :)).haha.
ARAMIZDA_QALSIN (13.Aug.2018 14:22)
lap yoruldu qollarim , Bu dem düşdü yadima menim ömür yollarim. Herden ağri verirdi , Qelbime deyen gülle. . . Yene hemin ses geldi : YELLE QADASI YELLE. ay dözmedi eseblerim, ağanin sifetine yamadim birce şille. bir nere çekdi ağa sesi yayildi bağa. Tutdu meni eee neyse.. düz getirdi Polise
ARAMIZDA_QALSIN (13.Aug.2018 14:13)
.ox.mende düşüb zamanin işsizlik azarina, başqa bir yol tapmayib , getdim qul bazarina :) biraz dayanmişdim ki, yaxinlaşdi bir ağa .. iş vereceyem deye maşini ile apardi, debdebeli bir bağa. soyunub paltarini uzandi yellenceye, dedi edali dille: yelle qadasi yelle :) nitqim tutuldu sanki.. emeye bax emeye. eh neynim pul alacağam deye, başladim yellemeye. xeyli yelledim onu, lap yoruld
GeCenin_huZnu (01.Mar.2018 00:14)
Leyla...Ela gözlü bir çöl ahusu...
Yuxu (04.Feb.2018 15:00)
Ilk_Defe, .gman.
(2/98)<< | >>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 3.228.21.186