Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 60
--
Forum | Islam
Ne vaxT GeLirsen Namaza?
___Korni___(10.Jul.2012 00:12)
Dinc durmayir dilim yene..cunki demek borcdu mene, bir sualim vardi sene gunLerin gedir sonuna "Bes ne vaxt geLirsen namaza? !Nezer eyle bir qurana emr oLunub bu her insana..amma uyub o, şeytana deme qaldi gelen yaza "Bes ne vaxt gelirsen namaza? !soymekdense soyuşleri ..duşun biraz axireti besdir yiqdin var dovleti biraz ver nezir niyaza "Bes ne vaxt gelirsen namaza? !Edir heyvanda ibadet ..boqur meni bu xecalet var onlarda bu keramet onlarda caqirir namaza "oxudun qurTardin bes ne vaxT gelirsen namaza?
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
2o7 (15.May 01:08)
Mektubu oxu.
Ferid_92 (15.May 00:52)
2o7, arada mene exlaq oyreden qaqas budu senin terbiyende? Senin ciban bilirdim o hec amma bu qederde yox.sen lap dibe dusmusen ki.Sohbet islamdan yox ozun o yolun yocusu kimi gisterenlerden gedir.Deyesen sende olardansan o ki qaldi agiz cirmaga basundan boyuk danisma.Kisi kimi danis arvad kimi agiz ciraram yix bir sac yolarsan
2o7 (15.May 00:24)
Ferid_92, seni gelib o qaradağinda agzivi cirib gederem. Meni bu ramazanda eseblewdirme. Gic gic ne geldi daniwma necis. meni vadar etme ki seni incidim. bilmirem sen korpe uwagsan nesen basib bagliyirsan orda. Sen ve senin kimileri ancaq arvad kimi dir dir dirildiyir. sen kimsen ki islama leke yaxmaq istisen ?!
Ferid_92 (14.May 20:39)
Bizde isdede seqelliler var amma prosta icaze yoxdu tam aazlamaga cuzi saxlayirkar yol gedir menle dinden imandan danisirki bes sen olende meleylerin sencun agliyacaq dine gel namaza gel zad zud bele danisrdi birde qabagimiza balaca kucuk cixdi sudemer gotur ite bir tepik vur nende esebelsdim ki yeke ogkansan beyagdan dinden imandan danisirsan eledigin herekete bax yeni denek isteuirem ki bu cur
Human (11.May 00:59)
2o7, haqlisan. Ancaq vaxt meselesini de behane etmirem. Sebeb yoxdur. Sadece hazir hiss etmirem özümü yeqin ki.
2o7 (11.May 00:55)
Human, bax qisa bir söz deyim otur fikirlesh. Normal ağli başinda olan bilirki Quran Allahin kitabidi. Ve bizi Allah yaradib düzdümü? Men sizi yaratdim yalniz mene ibadet etmek ucun.vessalam. gezmeye yemeye,dincelmeye yatmaga her weye vaxt ayira bilirik. Bizi yaradana ise nankorluq edirik. heckimin behanesi qebul olmayacaq. Cunki Allah butun insanlardan ehd alib ki men sizin rebbiniz deyilem
Human (11.May 00:06)
Eslinde en çox da mene yaraşir. Sadece qilmiram. Niyesini de bilmirem. Behane edenlerden biriyem yeqin ki.
Ferid_92 (10.May 23:57)
Mende Allah, Cehennem,Seytan qorxusu yoxdu
(1/16)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 100.24.209.47