Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 39
--
Forum | Islam
muselman qalasi
XeYaLiMDaKi_QiZ(21.Jul.2012 15:34)
esl muselman nedi,nece olmalidi??hami deyir nuselmanam ama hec donub arxiiya baxibki hec men muselman kimi yawiyiram bele deyirem???
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (30.Dec.2018 17:53)
Bezi muselamnlari bu bayrami kafir bayrami kim gosterrlercammata guya gunahdi.Indi gelin bele deyekde bugunde dovurde insanalr arasinda soyuqlasma gedir qihumlar arasinda qonsular arasinda hetta ailelerde beler cammat tek tenha olur oz derdini danismaga adam tapmir bu qalsin kenara bayramdi burda qebahet ne varki? Insandi sufre acir yeyir eylenir xos gun edir kimise ziyarete gedir ve s.ox.
Ferid_92 (11.Dec.2018 00:26)
Esl muselman borc verende birc verdiyi adama salamda vermezki qarsi teref onu sehv basa dusmesinki yegin borca gore deyir, esl muselman biri ondan kimse haqqinda nese sorusanda deqiq ve durst cavab vermelidir, esil muselman oz kohne islenmis esyasi ile yardim etmez artiq qalmis yemeyinden kiminse qarnin doydurmaz
_CaNikEddA_ (20.May.2018 15:43)
Peh qizdaki ferasete bax ha
SenOriTa (20.May.2018 14:49)
..sadece gizlinde verirdim 3 ildir. Heqiqeten çox yorucu idi, düşünmek,araşdirmaq.O qeder yorucu ve bezdirici ki, bu suallar bütün heyat terzime tesiri olurdu.İndi bütün suallarima cavab tapmişam mi?- yox yene de. Sadece suallar deyişib. Ona göre men özümü müselman saymiram,hal hazirda bir aqnostikem sadece..
Ferid_92 (20.May.2018 14:44)
...
SenOriTa (20.May.2018 14:39)
Eger şekkin, şübhen,suallarin varsa sen müselman deyilsen demek Ve men üstünden keçe bilmezdim bu suallarin. Çünki şüurum var. Beyin inkar etdiyi şeyi nece görmezden gele bilerdim? Eger dinim mükemmeldrise, mütleq ki, cavabi da olmali idi suallarimin, eks halda özümü aldada bilmezdim neyese göre.Kiminse beynini qarişdirmamaq üçün bu suallari sad
Yuxu (03.Dec.2017 10:18)
sen orda guldunse men adimi Bomj qoyaram))
Yuxu (03.Dec.2017 10:11)
Quranla getmelidi.. Namaz qilan day reklam edir ozun, ay bele ele, onlara inanmiram men. Emelin saleh olsun, yoxsa ona buna meslehet verir ozu \"blinle\" zadla daniwir.. Ay balam ozune \"krasavcik bomj\" deyen adamdan ne gozlemek olare. Adama deyerler: Bomj nedi bilirsen? Neise.. Muselman temiz olar her menada, ozune krasavcik demirler, xow aurasi olmalidi.. yoxsa...
(1/3)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 107.21.16.70