Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 43
--
Forum | Etiraflar
Mekteb illeri...
CeZaM(30.Sep.2012 00:20)
Indi 2ci kursdayam.bawqa bir olkada.ama mektebmi sinifyoldawlarimla kecrdymz o gunleri unuda bilmirem.telimdaki videolar,o gunlern wekilleri.uwaglarla etdiymiz herwey.indi o gunlercun darxiram.kaw yene uwag olaydg.yene oxuyardg.bir olaydg.kaw o saf sevgmda olaydi yene.indi sadece videoda gordym uwaglar.o kalidor.kaw leksiya yox darsda otrardg.30uwag birlikda.wirin gunler.kecmiwda qaldi hamisi.burdaki o gunlerimda.heyatmzda dayiwdi,big da dayiwdi.herwey.kaw olsaydi herwey birda bawdan.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (08.Nov.2018 16:09)
Mekteb vacxti olardida qiz seni severdi sende qizi beyenmezdin ki ay bigi var ay ne bilim qaslari bitisiki falan fila.Aylar iller kecerdi somra hemin qizi gorende pesman olardin:))).Menim basima gelib bu deqiq billem :)))
_MaSaL_ (02.Sep.2018 21:25)
26il kecib birinci sinifde oxmaqimnan .
POLUBOMU_TI_MOYA (15.Aug.2018 22:59)
Lifciyden pul ograyan ograw yadima duwdu )))
Ferid_92 (07.Aug.2018 00:26)
Terane muellimemi sevirdim :))
_1_Urek_2miz_3un_ (07.Aug.2018 00:24)
Mekteb illerinde taxtada oyrendiklerimize indi heyat tecrubesi ile oyrendiklerimiz evez edir.. Uwaq vaxti muellime qulaq asanlar elaci olurdularsa, yaw kecdike heyatdan ders goturenler elaci olurlar.gul.
SenOriTa (28.Nov.2017 17:41)
İndi olsa yene apariciliq ederdim mi? Yox ,çetin ki ;) Ele bu gün mekteb yadima düşmüşdü. Ayağimi ora atmaram deye düşünürdüm.Sonra emin oldum.Uşaqlar nece qeddar olurlar.Yaş hormonlar öz sözünü deyir.Amma bezileri ele bil 8-ci sinifde qalir, bu gün sabah uşaği olur, yaxşi işi var.Baxirsan, qoyun kimi gelib ele de gedir..
SenOriTa (28.Nov.2017 17:32)
Yaxinlarda vapla mene mekteb illerinde apariciliq etdiyim tedbirinden görüntü atmişdilar,tekce özüm olan hisse idi ele , baxanda qirmizinin son rengine qeder reng alib verdim. O vaxtlar çox isteyirdim jurnalistikani seçim etmek, buna göre bütün mekteb tedbirlerinde aparici meni seçirdiler. Sonra fikrimi deyişdim amma;) İndi olsa yene apari
Kavkaze4_ (26.Oct.2017 12:49)
Ay blyaxa muxa.. Nece beynime verib yeniden sagird olmaq..tenefusu gozlemek,,usagligin en maraqli anlari belkede mekteb illerinde bash verir..
(1/7)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 18.234.111.56