Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 69
--
Forum | Etiraflar
Mekteb illeri...
CeZaM(30.Sep.2012 00:20)
Indi 2ci kursdayam.bawqa bir olkada.ama mektebmi sinifyoldawlarimla kecrdymz o gunleri unuda bilmirem.telimdaki videolar,o gunlern wekilleri.uwaglarla etdiymiz herwey.indi o gunlercun darxiram.kaw yene uwag olaydg.yene oxuyardg.bir olaydg.kaw o saf sevgmda olaydi yene.indi sadece videoda gordym uwaglar.o kalidor.kaw leksiya yox darsda otrardg.30uwag birlikda.wirin gunler.kecmiwda qaldi hamisi.burdaki o gunlerimda.heyatmzda dayiwdi,big da dayiwdi.herwey.kaw olsaydi herwey birda bawdan.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (08.Nov 16:09)
Mekteb vacxti olardida qiz seni severdi sende qizi beyenmezdin ki ay bigi var ay ne bilim qaslari bitisiki falan fila.Aylar iller kecerdi somra hemin qizi gorende pesman olardin:))).Menim basima gelib bu deqiq billem :)))
_MaSaL_ (02.Sep 21:25)
26il kecib birinci sinifde oxmaqimnan .
POLUBOMU_TI_MOYA (15.Aug 22:59)
Lifciyden pul ograyan ograw yadima duwdu )))
Deniz@ulduzu (09.Aug 03:37)
Sonra geldi uzr istedi bashqa da hech ne demedi . Uzerinden iller kecib biz ara bir yaziwib hal ehval tutardiq dosst kimi. Yeni elaqe hele de vardi...bu yaxnlarda mene illerdir meni sevdiyini dedi..xeberi yox idi ki o vaxt deseydi indi evliydik .cunkk zamaninda men de onu beyenmisdim. Qisacasi fürsetleri yerindece deyerlenddirin :)
Deniz@ulduzu (09.Aug 03:21)
Bir hazirliq yoldashim vardi menden 1 yash boyuk . O vaxt hech yola getmezdik derslerde . Bashina su tokurdum, ayagini tapdayirdim , ayaqqabilarini gizledirdim cixib tapabillmmirdi .bir gun hemishekk kimi dalashmadi menle .10da oxuyurdum chox usshaq xarakterli idim. Indiki qizlar her weyi bilir..meni tutdu qefil dodagimdan opdu hec ne demedi tebiiki bir shapalax ve o gunden getmedim o derse...ox.
Ferid_92 (07.Aug 00:26)
Terane muellimemi sevirdim :))
_1_Urek_2miz_3un_ (07.Aug 00:24)
Mekteb illerinde taxtada oyrendiklerimize indi heyat tecrubesi ile oyrendiklerimiz evez edir.. Uwaq vaxti muellime qulaq asanlar elaci olurdularsa, yaw kecdike heyatdan ders goturenler elaci olurlar.gul.
SenOriTa (28.Nov.2017 17:41)
İndi olsa yene apariciliq ederdim mi? Yox ,çetin ki ;) Ele bu gün mekteb yadima düşmüşdü. Ayağimi ora atmaram deye düşünürdüm.Sonra emin oldum.Uşaqlar nece qeddar olurlar.Yaş hormonlar öz sözünü deyir.Amma bezileri ele bil 8-ci sinifde qalir, bu gün sabah uşaği olur, yaxşi işi var.Baxirsan, qoyun kimi gelib ele de gedir..
(1/8)>>

Wap.Big.Az © 2018
Ip: 54.90.185.120