Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 71
--
Forum | Umumi
Gunah deyil???
_CaNiKeDdA_(19.Oct.2012 22:21)
Uzaqlara baxdiqca qurdugum xeyallar...Yaxina baxdiqca gorduyum gercekler..Bunlarin arasinda men...Oldum "Gunahkar"...Yolum uzun deyil...Yolumu qisaltmiwam kese gedim olume...Bes gunah deyil ozunu oldurmek???Bes Gunah deyil seni menden almaq???Gunah deyil xeyallara Elvida demek???Gunah deyil heyatindan bir parca olan meni curumeye terk etmek???Gunah deyil??? Nedir gunah???Menem gunahkar???Yoxxx...Men niye boguluram???Sensen gunahkar??Yox sen ola bilmesen...Gunah hardadi bes???Gunah deyil bize???Gunah deyil???!!!.qelb.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
__HaYaT_Bu_iShTe__ (08.Nov 16:44)
heQiqeT aXTarishLariNda guNahLaRa baTdiM...seVgiSi ugRuNda ucuR aLova peRvaNeLeR...ushaq arzusu qeder temiz gozleriNe baxdim..olarin derinliyinde men ozumu tapdim...piyada addmilari sonsuzluquna qarishdiqca heyat duzelmir sadece duz gorunur oyreshdikce...
Ferid_92 (24.Jul 00:16)
Elivi ayagauvu baglayib agzuvada skoc vursan otursan bir kuncde yenede gelub deyeceklerki senin bu veziyyetde olmagin ozu bir gunahdi :))
_CaNikEddA_ (26.Sep.2017 11:50)
Sen deme romantik insan imiwem men.nece deyiwdim bilmirem
PLuiE_Mp3_CaFeE (21.Jul.2017 15:14)
Gunah axtarmaq kimdese, duwunmek bele Gunahdi
GeCenin_huZnu (20.Jul.2017 22:34)
İnsanlari bilmeden tanimadan yargilamaq?...bedbextlikdi öz işin gücün qoyub başqasinin derdini çekmek...
GeCenin_huZnu (31.Oct.2016 17:46)
Günah dediyin nedir ki. .. sadece \"olmazlar toplusu\"...bu toplunu tebliğ edib o qeder onu pozanlar varki...
GeCenin_huZnu (10.Sep.2016 13:22)
cennet xülyasinda yaşayan menşeyi bilinmeyen mexluqlar. ...heyati vacib yerin xüsusi \"bronjilet\"le bağlayib özünü partladib cennetde hurilerle şehvet heyatini düşünen beyinsiz tek huceyreliler. ...
GeCenin_huZnu (10.Sep.2016 13:10)
demeli 1 video 2ci defe qarşima çixdi. ..yeqin çoxunuz görmüsünüz. .hecc ziyaretinde kesilen qurbanlar. ...sira ile heyvanlarin boğazin bir balaca üzüb (başi bedeninde qalmaqla) tullayirlar üst üstde. ..neçesi başi kesik o teref bu terefe qaçir. ...insanliğiniz olsun dibiller. ..insani yaşamağa iyrendiren mexluqlar. ..cennet xülyasinda yaş
(1/4)>>

Wap.Big.Az © 2018
Ip: 54.90.185.120