Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 29
--
Forum | Istifadecilerimiz
Fikir vErdiM ki . . .
AF_328(04.Jan.2013 21:55)
Salam xosh gordik = ))) fikir verdimki . . . fikir verdimki big.az full saytdi.. movzu arsenal_baby nikine mexsusdur.. buyurun.. xosh forumlar ...rose.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (14:44)
Ebabil qusu var cox nadir hallarda gorunur her insan oju gore bilmir.Baxiram tv sosial sebekelrde kiminse heyetine dusub gedib ceklis edirler.Ondan mendede olmusdu heyetimizde 1 cut bilseydim mende xeber ederdim))).Ozude o yasamir yere dusende suda icnir yemeyde yemir olmeycun dusur asagi..
Salina (03:33)
Hal-hazirda,burda 1 menem,bir de onlaynda oz-ozune yenilenen bos bir nik. Basqa hec kim yoxdur. Sanki zala cixanda addimlarimin eks-sedasini hiss edirem, bosluqda. Dusunsem, dusuncelerim de exo verecek. . .
Ferid_92 (23.May 06:51)
Deyir menden demek sizden esitmek koronoyla elaqedar testler goturulecek bilirsiz ki uje dermanida hazirlanir istifadesi ucun calisin icaze vermeyin onsuzda bizi qiracaglar o hec dermani tapilsa mecbur vurub omrumuzu qisaldacaglar bu bellidir amma qacmaq lazimdir mumkun oldugca ne p0xa dusmusuye ehhh :/
Arxiv (23.May 01:44)
iki qadin cinsinde nik öz aleminde kişileri alçaldir. qanmirlarki bunlar eslinde bütün beşer qadinlarin alçaldirlar. bu şerhi yazan yeqinki qadin deyil, cip eliyub teze çixanlardi. yapişiblar kişininkinden buraxmirlar.
_MaSaL_ (21.May 01:29)
Ekber profile menim canikedda sekilimi qoyub ..urek.
_BakkuSh_ (15.May 21:15)
Fikir Verdim ki. ..ajNiYaKLar Gunden Gune Coxalir.mp3.
AF_328 (15.May 01:30)
Zadeganlar, dünen yene piveliyirdim yene, kişi maşinla piyanin ayağinin üstünden keçib.. Ağlima gelen ilk şey o oldu Ramazanda içmey..
Zadeganlar (14.May 23:52)
Axsam Kamran masini vyrdu . Ramazanda icmeyin qiymeti baha oldi
(1/75)>>

Wap.Big.Az © 2020
Ip: 34.204.176.125