Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 10
--
Forum | Sevgi
Y0rgunam...
SimPaTi4nI(22.Mar.2013 04:03)
Y0rgunam.guvenmeyin menasiz oldugunu bildiyimcun yorgunam.utanmagim tekce dirnaglarima baxanda olmur.ureyimde cirklenib.bu seher yorur meni. Burax e burax Baki burax ki reDdolum gedim,unudumki derdlerimi cehennem olasan. Nefes almagda ureyimi yorur. Y0rgunam.kimlese danismag 4 cu cumleden sonra sunilesir. Basa dusmur hec kim. Basa duse bilmez. Qiragdan insanlara baxmaq onlarin kecirdiyi heyat terzini dusunmek yorur. Ne demek istediyimi basa dusmeyeceksen cunki, sende o insanlardansan yorulmamisan menasiz yasam terzinden. Bir az selist bir az ciddi ureyimde davam edir 37!
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
ImZaSiZ (02.Dec.2018 09:19)
Dincelmek istediyi an daha cox yorulur adam.etmeli oldugun ve ya etmiw oldugun emellerin hesabati nefesini ele keser ki sakitce durub supurgeni goturersin ki ewi bu yorgunluq o dinclikden yaxsidi)))
__AnGEL__BeAUTY__ (01.Dec.2018 21:32)
...
Allaha_inan (28.Nov.2018 00:11)
Yorgunam ki heyatimda hecne ureyimce deyil hecne ruhumu oxsamir ve bunlardan chioox yorulmusam
__HaYaT_Bu_iShTe__ (16.Nov.2018 14:49)
Men insanlarin hisslerini çox ideallaşdirirdim. Ele bilirdim hami semimidir. Ama eksini anlamağimda heyat mene kömek oldu ve neticede menden egoizmde ikiqat dünya çempionu, üzr isteyende heç kime inanmayan ve \"daha heçvaxt\" vedlerine inanmayan birini yaratdi.
Chess (25.Apr.2018 10:26)
Uzaqdan ölüm sesi gelir mense ona dogru qacmaqda.ulduzlar,ay qaranliq saçir mense hey yalan daniçmaqda. Men saxta müqeddesler tanrisiyam. İller sonra gözlerim gözüne baxib gülende. Qelbinğn içinde gizli-gizli sizlayacaqsan... Yüz dahi seni bir Sergey Yesenin kimi rahatlada bilmez ve ya meni rahatlada bilmez. Elvida Baki şeiri yadima düşdü. Keçen il bakidan köç eden
Chess (25.Apr.2018 10:15)
Şair ne gözel deyib... Men yorğun dinmeyen körpenin göz yaşlariyam. Cesedsi qanli kefenem simasiz baş daşiyam.Men qiblegahsiz peyğemberlerin qarğişiyam.
PLuiE_Mp3_CaFeE (17.Apr.2017 22:22)
Yorğunam..! Evvel gerçeyimi özüme qebul etdirerken yoruldum..! Sonra gizleyerken
SenOriTa (28.Apr.2016 00:02)
Yorgunam.. Ferqi yoxdu ish gunu olsun ya istirahet men onsuzda yorgunam. İstirahet etdiyim vaxtda yorgunlugum yox olmur. Deyesen yorgunlugumla bir gelmishem dunyaya, yorgunluqla da bir gedecem dunyadan; )
(1/7)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 3.84.243.246