Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 34
--
Forum | Umumi
Youtube-da en son izlemisen?
BeLiEber(24.Apr.2013 23:29)
Salam eziz user ve userkalar :)) fikirleşdim bele bir movzu a4im yotube da en son ne izlemisizse en maraqli olan xeberden qisacasin bu movzuda qeyd edin,.cici. Vapşe yotube da en son ne izlemisiz? .buyur. Maraqli fikirler qeyd edin
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
GeCenin_huZnu (24.May 23:03)
Qiş kamplarina baxmaqda davam edirem. Müxtelif yerlerde, müxtelif meşelerde. Doğa da yaşamaq ve onu hiss etmek gözeldir...
_BakkuSh_ (23.May 21:56)
Axir Vaxtlar Bank Xeberlerini izdiyrem. ..
Ferid_92 (23.May 13:21)
Bir video izledim usag evde cixir hundur yere yixilan an atasi tutur opur qucaglayir.Tesevvur edin o hadise bizde olsa usagi it balasi kimi cirparlarki ora niye cixiridin ki yixilasan da :)))
Ferid_92 (22.May 22:48)
GeCenin_huZnu, ele bir sey mumkun deyil onnnasa MARVELE bax daha tebiidir hemde maraqli
GeCenin_huZnu (22.May 22:35)
Ashab-i Kehf serialina baxdim. 7 neferin 300 il yatmasi sonra bir günlük oyanmasi barede idi. Yeqin ki tarixden ve Qurandan bir coxunuza bu hadise melumdur. Çox qeribedir bir günlük evi terk edesen ve mağarada 300 il yatasan ve bundan xeberin olmaz ve oyaninca ne bir yaxinin ne bir ailen olmaz. Adam havalanir düşününce...
_BakkuSh_ (08.May 19:16)
.ox. Bir il insan Dunyada olmasa yer kuresi ne formaya Duwer Neler bash verer. ..
Sessiz_melodi (07.May 23:28)
Microsoftla bagli ne bildiris gelse baxiram,beynimde xesil olub her sey
Human (01.May 02:08)
Katarsis, Diyarbakir cezaevi- kürtlere yapilan işkenceler..
(1/48)>>

Wap.Big.Az © 2020
Ip: 34.204.176.125