Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 51
--
Forum | Umumi
Her ölüm alin yazisidi?
LyuBovnik_LyuBvI(07.May.2013 00:46)
Hara telesirik? -Ecele? Ölüm bizi tapir ya biz ölümün ağuşuna qaçiriq? Her dünyadan köçen insan üçün ecel,qismet,alin yazisi demek düzgündür?Biri ehtiyatsizdir,biri düşüncesizdir,birinin pulu yoxdur müalice olsun ölür deye alnina yazilan bu idi demek ne qeder edaletlidir? Heyat bu yerde acimasiz deyilmi? Tanrinin bize verdiyi heyati bizden almasidir bizi bu qeder inciden, naşükürük? Bilirik axi bir gün geldiyimiz yere döneceyik bes nedir bu feryad? Tanri meleklere görev verdiyinde en çet
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Ferid_92 (28.Aug 00:07)
Kim deyirki olum alin yazisidi qismetdi?. Araznida 1 nefer mene sebebsiz olum gostersin
star (11.Aug 21:18)
ölum bizim alin yazimizdi onu deyistire ve ya danandira bilmerik her an her sey ola biler..
Ferid_92 (09.Aug 23:04)
Arada dikirleairsiz sizde olessiz goz deliklerinize burun bosglugunuza ve agziniza qurdlar sufreler qoyacaq , hemin sufreler cixdigdan sonra sizin curumeyde olan cesedinizle qidalanacaq , ve butun meydiniz yeyilib qurtaran kimi bu proses davam edecek dusumursuz hec ? Tesevvur edin bugun ki bedeniniz baximli haliniz ne vaxtsa hanisa qurdun yemidi ve atomlariniz o qurdda dasinacaq :))
Aheng (03.Aug 00:33)
bezen insan ozu yazir yazisin agilsizliqnin ucbatindan
ImZaSiZ (12.Jul 00:18)
Qonwunun oglu mecbur ailesin,uwagin goturub gedib denizde batib..hemin gun halbuki bir cox engeller cixib ,ecel qovub suda bogdu bedbexti..
Ferid_92 (06.Jul 01:30)
Ay Allah al bu qelem bu da alnim fikirles telesme yaxsi bir sey yaz (Vaqif Semedoglu)
GeCenin_huZnu (06.Nov.2017 20:27)
Uşaq vaxtdi insanlarin alin qirisina baxardim...cox qirişlar olanda ele bilerdim nese haqqinda çox yazilib. Herden öz \"alin yazimi\" deyişmek üçün elimi yaş edib alin yazimi silerdim...bu qeder saf uşaqlar olmuşuq biz...
SenOriTa (05.Nov.2017 19:59)
Başliğa baxib bir neçe saniyelik fikre getdim. Çetini ölene qederdi ..
(1/5)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 18.205.109.82