Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 50
--
Forum | Islam
Agladim Ey Resulum
BeLiEber(05.Jul.2013 17:08)
Ey Resulum! Bir gece yatarken acliqdan yata bilmediyin geldi agilima mende yata bilmedim agladim sonra birden seher azani cingildedi qulaglarimda. Ne de cetin geldi yataqdan qalxmaq buz kimi su ile destemaz almaq namazi telem-telesik eda ederken acliqdan oturaraq namaz qilişin geldi aglima halima yandim agladim Tesbeh cekmek cetin geldi nefs deyilen şeytan duani bele cox gordu mene amma? Qardaşlarimiza salam olsun deyen üreyin duşdu aglima dualarina bizide qatmagi eydim başimi utandim.qem. Agladim ummetim deye seslemeyin geldi qulagima bir duyun düşdu bogazima susdum! Sonra unudum dedim her şeyi Olmadi. Hele bir uşagin agzindan eşidince Le ilahe ilAllah Muhemmeden Resulullah doze bilmedim.. Agladim Efendim agladim..
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
__AnGEL__BeAUTY__ (10.Jul.2016 20:57)
men cox vaxt subh namazina oyana bilmirem ve bilirem bu gunahdir.qem.bilirem iw yorgunlugu behanedir ama bu beledir.
Zadeganlar (22.May.2015 01:56)
Peygemberimiz bize bu cur yawamagi oyretmedi axi.nie bu gundeyik axirimiz ne olacaq.belke de bezimiz dinnen cixmiwiq xeberimiz yoxdu
Zadeganlar (28.Apr.2015 03:40)
bax budur hezreti MUHAMMED exlaqi , budur insani keyfiyyet.biz olsaq cox guman ki ureyimizde de olsa deyerdik ki bu nedi getirmisen deysin bawa.
Zadeganlar (28.Apr.2015 03:19)
o getdikden sknra sehabeler peygemberimize deyirki sen hec bele etmezdin ne olarsa bizlerle boluwerdin. peygemberimiz ise deyir .o uzum o qeder dadsiz idi ki yeyilesi hali yox idi . cox turw idi .ona gore sizlere vermedim ki siz yeyende dadsiz oldugunu belli ede bilerdiz .uzunuzu turwudardiz .ve hediiye getiren pis oldugunu anlayib pis olardi die sizlere vermedim . .bax budur hesreti MUHAMMED e
Zadeganlar (28.Apr.2015 03:09)
bir gun bir nefer peygemberimize ozu yetiwdirdiyi uzumden hediyye getirir .peygemberimize hediyye gelerken her zaman sehabeleri ile boluwermiw .tek yemezmiw . bu defe hec kime vermir uzumu tekce hamisini yeyir qutarir .ve uzumu terifleyir .cox dadli oldugunu soyleyir .hediyyeni getiren adam da sevine sevine gedir ki peygemberimiz uzumu beyendi
Zadeganlar (27.Jan.2015 14:51)
mulayimlikden mehrum olan xeyirden mehrum olar
Zadeganlar (30.Jun.2014 14:42)
mehebbetden MUHAMMED oldu hasil,MUHAMMEDSIZ mehebbetden ne hasil?
YA_TEBYA_UKRADU (23.Mar.2014 13:02)
burda deyibler guclu oglan 200kiloqram qaldiran deyil gucdu oglan 2kiloqram yorgani qaldirib subh namazina durandir
(1/2)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 18.205.109.82