Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 41
--
Forum | Sevgi
deyerli insan
Legalist(28.Mar.2014 11:41)
hamida olmasada bezil insanlarin heyatinda ele insanlar varki bize hedden artiq güvendikleri üçün onlari adi bir weydede aldatmaqa üzümuz gelmir. Bu gün men bu vezyeti yawadim. Kimlerin var heyatinda bele insanlar.
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Zadeganlar (14.May 23:50)
Insanlara verdiyin artiq deyer senin oz deyerindi . Kime ki artiq deyerdin verdin bil ki geden senden getdi ucuzlasdin .en azindan hemin adam seni qeyri ciddi biri tanidi o verrdiyin artiq deyerle .uz vermesen opecek senkini . Yaltaqliq fitretinde var
Yuxu (12.May 01:25)
yoxdu ele bir insan.. birce ailemi aldatmiram..
Chess (10.May 01:21)
Insanlar olur heyatinda heç vaxt incitmek istemediklerin. Seuv danişsalar bele çoxda ustune getmediklerin. Sonra onlar ele vaxt deyirlerki xetrine. Et olan üreyin şuşe kimi qirilir. Özunu soyursen. Mesele odur ki, onlara birde eyni hiss ede bilmirsen adami üzen odu
Human (10.May 00:33)
Ümumiyyetle yalan danişmağa üzüm gelmir. O yalanin ortaya çixacaği ani düşünürem. Çox utanc verici gelir.
_BakkuSh_ (10.May 00:23)
Dunen bir mesaj Geldiki Bagishlayin. ..Mende buna inanmadim. .Sehersi gun mende Buna bawqa nomre ile zeng Etdim. .Acdi ama Sesini cixartmadi. .Kim olduqunu Bildim eslinde. ..Men ona oyretmiwdimki Zeng gelende Hecvaxt Birinci Sesivi Cixartma...!!!
maga (28.Apr 08:19)
Cox guvendiyiniz insanlarin sirtindan vurmasi cox acitir insani Heyatinizi size qiymet vermeyen insalarla cirklendirmeyin.
Salina (27.Apr 23:34)
Bir movzuda 1 insan done-done pesman dugunu ve daha bu sondur yazir,ve yene,yene,tekrar bu bas verir. Bele halda detk etmek lazimdir, problem nese basqa seydedir. Nede?
Zadeganlar (27.Apr 23:27)
Ucuz insanlara verdiyim deyer daha cox yandirir meni . Bunu gec anlamagin pesmanciligi daha beterdi
(1/4)>>

Wap.Big.Az © 2020
Ip: 34.204.168.209