Wap.Big.Az
mp3 yukle
MP3SAYT.az - Mp3 yukle

---
Daxil ol
Online: 55
--
Forum | Islam
cansiz gunahlarimiz
Zadeganlar(04.Apr.2014 11:45)
salam aleykum.movzu heykeller ,heykeltarawliq haqdadi dinimize gore gunah olan bir senetdi.quranda bele bir aye kecirki .duzeltdiyiniz weye can verin deyilecek.hara baxirsan heykeldi hara baxirsan bustlerdi.bular neye gerekdi fikrinizce?butpereslik niwanesidirmi?bunnan elave sekil cekene cekdirene doyme doydurene lenet oxunub.(fotoqraf aid deyil.elle cekmek) .goz wekili olan kukla bir sozle canli gozu olan eve melekler gelmez..yeri gelmiwken Agdawa umumulli.liderimizin 1milyon qimeti olan heykeli getirilib Italyadan.buyurun
Fikrini de | Ses ver
-=-
Fikirler:
Zadeganlar (15.Jun.2018 17:17)
CATIN@KRALI, melekxanim gelmiwdi amma
Zadeganlar (01.May.2017 00:04)
GeCenin_huZnu, a kiwi mene edebiyyat dersi daniwma burda.. deyirsen sirf bele weylere gore ressamligi atdim indi pewmanam . noldu indi dinini deyiwdin ki pewman oldun ? a kiwi muasirliyi dinnen bir tutmayin .ele esil muasirlik dindedi .din sene demir ki get magarada yawa .yadizda qalsin islamda sef axtarmiyin tapmiceysiz
GeCenin_huZnu (30.Apr.2017 21:13)
Arxiv, teessüf ki insan ancaq gördüyüne inanir...bezen her şey göründüyü kimi olmur...ne deyim uzun illerdir düşünen beyinler bu haqda o qeder yazib ki...anlayan anlayib. .anlamayan da elbetde gelib meni günahkar sayacaq. .sanki insanliği men buna güne qoymuşam )...
GeCenin_huZnu (30.Apr.2017 21:00)
ZADEGANLAR, ecnebiler göyde balonlarla gezir, biz hele avtomobil minmeyirik deyen kim idi gören, Ölüleri yazan bes? !...vaxtile senin kimi düşünürdüm...özümün ressamliq qabiliyyetim vardi...ressam-dizayner ola bilerdim. .sirf bele şeye göre, yani düşünürdüm ki ressamliq günahdi deye xeyallarimdan vaz keçdim. ...ama indi ne qeder yanildiğimi
Zadeganlar (30.Apr.2017 10:03)
gecenin huznu ,size inkiwaf lazim deil .qurani inkar edecek derecede inkiwaf etmisiz onsuz
GeCenin_huZnu (21.Apr.2017 10:18)
Gözellikleri görmek lazimdi, bes deyilmi günah axtardiq ger şeyde, bes deyilmi öz şexsi menafelerimiz üçün insanlari öldürdük sanki bununla cennet verilecek onlara...o ayelerin çoxu mecazdi mecaz. ...cümleler bütövlükde bir mena kesb edir ...elbetde ayirib hansisa bir sözü ve ya birleşmeni götürüb yazsan bu tam başqa mena ifade edecek
GeCenin_huZnu (20.Apr.2017 20:20)
O aye tam başqa mesele üçün başqa menada deyilir. ...ressamliq, heykeltaraşliq neden günah olsun ki...cox da qati gozle baxmağa gerek yoxdu...ele buna göre islam dünyasi bugüne qalib. .İnkişaf eden hemişe xristian dediyimiz ölkeler olub..Biz ise günah axtaririq her şeyde ...neye nece baxirsansa odur...baxiş terzin biraz deyişmek lazimdi..
Kavkaze4_ (29.Apr.2016 22:37)
Peygemberimiz (s) in butleri qirmaqda meqsedi mehz bu idi..Bu butler abideler sekiller insani Allahdan cox uzaqlasdirir..O hekellere cekilen xer kasiblarin azuqesinin mevacibidir..Heyif bu milleti bir muselman idare etmir..
(1/3)>>

Wap.Big.Az © 2019
Ip: 18.207.136.184